Android için Zenmate var mı?

PC'de Zenmate kullanarak Youtube ve Twitter'a sorunsuzca giriyorum. Fakat Samsung Galaxy telefonumda da kullanmak istiyorum. Android için Zenmate'i nereden indirebilirim?

ceyda ceyda (312)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ZenMate'in şuan için Android sürümü yok.

    ZenMate şuan için sadece PC'de ve Chrome ile çalışmaktadır.

    Fakat ZenMate sitesinde ZenMate Android, ZenMate IOS ve ZenMate MAC sürümlerinin kısa bir süre içinde yayınlanacağı yazıyor.

     ZenMate AndroidZenMate IOS ve ZenMate MAC versiyonları için ne zamana çıkacağına dair bir tarih maalesef belirtilmemiş.

    alattin alattin (16999)