Android kamera sesi nasıl kapatılır?

GM 5 telefonumda fotoğraf çekerken kamera sesi çıkmasını istemiyorum. Telefon sessizde olsa bile fotoğraf çekerken ses çıkıyor. Kamera sesini nasıl kapatabilirim?

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

  • Neden?.. Gizli çekimmi? :) temmuz 6 yıl önce
  • Eh biraz öyle, derste selfie özgürlüğü :D @temmuz misty 6 yıl önce
  • Anlaşıldı! Seni gidi.. :) temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Android kamera sesi nasıl kapatma nasıl yapılır?

MuteMode-Default Camera silent uygulamasıyla telefon kamera sesi kapatabilirsiniz.

  1. Öncelikle Play Store'dan MuteMode-Default Camera silent uygulamasını indirin.
  2. İnen uygulamayı çalıştırın. Uygulama ekranındaki Auto MuteMode seçeneğine dokunun.
  3. Erişilebilirlik izni vermeniz için gerekli ayara yönlendirileceksiniz. Buradan Forced MuteMode uygulamasına tıklayıp izin verin.
  4. Daha sonra tekrar uygulamaya dönüp yine Auto MuteMode seçeneğine tıklayın.
  5. Sağ tarafta mavi bir arama simgesi çıkacak, buna tıklayın.
  6. Gelen uygulama listesinden Kamera uygulamasını seçin.

Artık Kamera uygulamasında fotoğraf çekerken ses çıkmayacak. Bu şekilde Android kamera sesi kapatma işlemi yapabilirsiniz.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • Benim Telefonda illa program indirmek gerekmiyor :) :D @farurhenho nvidiagtx 6 yıl önce
  • Bazı telefonların kameralarında deklanşör sesi kapatma özelliği var. Telefonunda bu özellik olmayanlar bu uygulamayı kullanabilir. @nvidiagtx @misty omercik 6 yıl önce