Android kamera uygulaması

renkleri iphone ye en yakın olan kamera uygulaması nedir ? (kaliteden bahsetmiyorum sadece renk)

muhammetuyanik muhammetuyanik (1)
6 yıl önce sordu

  • Renk derken? Sorunuzu biraz daha açar mısınız? omercik 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

mesela mavi birşey çekerken iphone kamerası rengi çok iyi alıyor ve fotoğraf kaliteli gözükmeye başlıyor renkten dolayı halbuki kalite tırt yani iphoneye yakın renkler veren kamera uygulaması arıyorum

muhammetuyanik muhammetuyanik (1)
6 yıl önce cevaplandı

  • Bu kullandığın telefonun kamerasından kaynaklanmaz mı? Yazılımsal bir şey değil ki kamera uygulamalarıyla halledebilesin. Eğer istersen Retrica, Youcam Makeup uygulamaları ile resme güzel efektler verirsin. @muhammetuyanik omercik 6 yıl önce
  • çok çok yazılımsal lens sadece görüntüyü alır yazılım işler renklendirir muhammetuyanik 6 yıl önce