Android kasmayan launcher önerileri

Merhaba

Yeni çıkan model olarsk casper via s10 aldım çok memnunum ama launcher3 kullanması hoşuma gitmedi

Ben yandar kaydırmalı istiyorum ve youtube ile ilgileniyorum. Acaba benim istediğim tarzda (Samsung gibi) launcherlar var mıdır?

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Nova Launcher vaktiyle çok kullandım. Bence Play Store'da yer alan launcher'lar arasında en hafifi ve kullanışlısı o :) Bir de Google Asistan Launcher var ama özelleştirilebilirlik %0 desem yeridir. Ama çok hafiftir o da, tercih edebilirsin belki.

Buna ek olarak şunları da öneririm:

  • Yandex Launcher
  • Microsoft Launcher
  • Go Launcher
  • Solo Launcher

Link eklememe gerek yok sanırım, Play Store'da bunları (ve çok daha fazlasını) bulursun.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

    Bence en iyisi Microsoft Launcher

    • Hem kendi not uygulaması filan hemde hafif kurulum sırasındaki bazı takılmaları görmezden gelrsek daha takıldğını görmedim umarım böyle devam eder.

    İkince tercihim Evie Launcher

    • Çok sade ve şık tasarımının yanında en hafif ve kasmadan çalışan launcher desem yeri fazla olmasada bir kaç özelleştirme hakkıda sunuyor
    musakose musakose (105)