Android kayıtlı Wi-Fi şifresi öğrenme [ROOT]

Root erişimi olan bir Android telefonda kayıtlı Wi-Fi şifresini nasıl öğrenebilirim?

Android telefonda bağlı olduğum Wi-Fi şifresini öğrenmenin bir yolu var mı?

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Rootlu bir Android telefonda kayıtlı Wi-Fi şifresini öğrenmek oldukça kolaydır. Telefonunuz rootluysa, küçük bir uygulama kullanarak kayıtlı Wi-Fi şifresini öğrenebilirsiniz.

    Kayıtlı Wi-Fi şifresini öğrenme

    Android kayıtlı Wi-Fi şifresini öğrenmek için WiFi Password Show isimil uygulamayı kullanacağız. Bu uygulama, telefonumuzda daha önce bağlandığımız ama "unut" diyerek bağlantıyı silmediğimiz bütün Wi-Fi ağlarının şifresini karşımıza çıkarabiliyor. Oldukça kullanışlı olan WiFi Password Show uygulamasını, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

    WiFi Password Show: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sbacham.srinu.wifipasswordshow

    İPUCU: Detaylı anlatım için bu videoyu izleyebilirsiniz: Android kayıtlı Wi-Fi şifresi öğrenme [ROOT]

    omercik omercik (9418)