Android kayıtlı Wi-Fi şifresi öğrenme [ROOTSUZ]

Android kayıtlı wifi şifreleri gösterme rootsuz yapılabiliyor mu?

Android telefonumda kayıtlı olan internet şifrelerini nasıl öğrenebilirim?

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android kayıtlı W-Fi şifrelerini gösterme rootsuz yapılabilmektedir. Bu çözümde, QR kod ile Wi-Fi paylaşma özelliğinden faydalanarak kayıtlı wi-fi şifesini rootsuz öğrenebileceğiz.

    Android kayıtlı Wi-Fi şifresini öğrenme rootsuz

    Hemen hemen her Android telefonda Wi-Fi ağını QR kod ile paylaşma özelliği bulunuyor. Fark etmiyoruz ama o QR kodun içine sistem Wi-Fi şifresini de dahil ediyor. Mantıken QR kodu bir programa okutarak onun içine gömülmüş olan bilgileri görebiliriz. İşte bu sayede Android'de kayıtlı Wi-Fi şifresini rootsuz öğrenebileceğiz.

    Adım adım kayıtlı Wi-Fi şifresini öğrenme işlemine geçelim.

    1. Adım: Öncelikle telefonunuzun Wi-Fi ağlarının olduğu bölümüne gidin ve bağlı olduğunuz Wi-Fi ağına tıklayın. Karşınızda bir QR kod belirecektir.

    2. Adım: Bu QR kodun bir ekran görüntüsünü alın.

    3. Adım: Aldıktan sonra QR Kod Okuyucu uygulamasını bu linke tıklayarak yükleyin: QR Kod Okuyucu

    4. Adım: Yükledikten sonra uygulamayı açıp o çektiğin ekran görüntüsündeki QR kodu uygulamaya okutmanız yeterli.

    Böylelikle telefonunuzda kayıtlı olan Wi-Fi şifresini rootsuz öğrenebilirsiniz.

    İPUCU: Detaylı anlatım için bu videoyu izleyebilirsiniz: Kayıtlı Wi-Fi şifresi öğrenme [ROOTSUZ]

    omercik omercik (9418)