Android Kayıtlı Wifi şifresini öğrenebilir miyim?

Soru açık bugün içinde arkadaşım kendi internetinin sifresini girdi fakat bana göstermedi kayıtlı wifilere rootsuz bakılıyorsa o ya da klavyede yazılanlara bakma gibi bir şansımız var mıdır uzmanlarım?

thenameless thenameless (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Androidde Önceden Yazılanlara bakma" ne demek bir şey anlaşılmıyor.

    Kastım Android telefonda klavyeden girilen tüm yazılar bir yerlere kaydediliyor muysa, hayır hiç bir yere kaydedilmiyor.

    Klavyeden girilenlerin bir yere kaydedilmesi için telefonda keylogger denen yazılımın yüklü olması lazım. O zaman klavyede basılan her tuş kaydedilir.  Telefon wi-fi şifresi farklı bir konu. Android işletim sistemi tekrar o ağa bağlanabilmek için şifreyi hatırlaması gerekir. Bunun içinde şifreyi kaydeder. Bu wi-fi şifresine özel bir durum.. Bunu kaydederken de şifreyi hatırlayayım mı diye sorar.

    Düzenleme: Soru değiştirilmiş. Detaylı bilgiyi burada bulabilirsin: Android kayıtlı wifi şifresi nasıl görüntülenir?

    Özet olarak rootsuz kayıtlı wi-fi parolası göremezsin.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Şifre kaydedilmiş durumda kayıtlı wifide duruyor ama ben ona nasıl bakacağımı bilmiyorum rootsuz bir yöntemi var mı thenameless 6 yıl önce