Android koşu takip programı önerisi - ücretsiz

Android için koşu takip programı önerir misiniz? Hani şu kadar km koştunuz gibi kayıt tutan. Daha önceden Nike programını kullanıyordum ama Google play'de bulamadım Nike runing gibi bir adı vardı. Sanırım kaldırılmış. Başka ücretsiz koşu takip programı önerirseniz mutlu olurum. Kullanan arkadaşların tavsiyelerine açığım.

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android içi Nike koşu programı duruyor. Adı biraz değişti

    Bunlar güzel koşu takip programları hepsi de ücretsiz.

    hakan hakan (15424)