Android platformunun popüler navigasyon uygulaması artık ücretsizmi?

MAPS.ME'nin tam sürümü artik ücretsiz!

* Google Play'de, 2014 yılının en iyi uygulamaları bölümüne eklendi *

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dünyadaki tüm ülkelere ait hızlı, ayrıntılı, çevrimdışı haritalar. Her yerde ve her zaman işe yarayan haritalar. İnternet bağlantısına gerek yok

    * Dünya çapında 10 Milyondan fazla indirme
    * 80'den fazla ülkede en iyi 5 seyahat uygulaması

    Rota planlama nihayet çıktı
    Mevcut konumunuzdan harita üzerindeki her hangi bir noktaya yol tarifi alın.

    HER YERDE ÇALIŞIR
    * Bulunduğunuz yerde kullanışlıdır, seyahatlerde vazgeçilmez.
    * 345 ülke ve ada. Her yer kapsama alanı içinde.
    * Kuş uçmaz, kervan geçmez yerlerde bile çalışır.
    * Bir defa ödeyin, istediğiniz yerde kullanın.

    YÜKSEK AYRINTI SEVİYESİ
    * Diğer haritalarda olduğundan çok daha fazla ayrıntı.
    * Milyonlarca ilgi çekici nokra (POI): lokantalar, benzin istasyonları, turistik ziyaret noktaları...
    * Dünyanın dört bir yanındaki harita kullanıcıları tarafından günlük olarak eklenen güncel harita verileri - http://www.openstreetmap.org.

    İNTERNET BAĞLANTISINA GEREK YOK
    * İnternet bağlantısı olmadığında da haritalar çalışır.
    * Yurtdışında seyahat ederken dolaşım ücreti ödemenize gerek kalmaz.
    * Nerede olduğunuzu her zaman bilirsiniz.

    GERÇEKTEN HIZLI
    * Belki de şimdiye kadar gördüğümüz en hızlı harita. Diğerlerinin göstermediği haritaları gösterir.
    * Yenilikçi harita verisi sıkıştırma özelliği.
    * Haritalar etkileyici biçimde az yer kaplıyor. Telefonunuzun hafızasında fazla yer kaplamaz.

    SON KURUŞUNA KADAR HAK EDİYOR
    * İstediğiniz ülkenin haritasını ücretsiz indirin.

    ÖZELLİKLERİ
    • Çevrimdışı arama. Haritada mevcut olan nesnelerden ihtiyacınız olanı bulun.
    Yer imleri. İstediğiniz her yeri yer imleri listesine ekleyin. Sonra kolayca istediğiniz zaman bulun.
    * Yer imlerinin dışa/içe aktarımı. Diğer haritalardan maps.me'ye başka haritalara yer imleri ve izler ekleyin. KML/KMZ dosyaları desteklenmektedir.
    * Yer paylaşımı. E-posta ya da kısa mesajla harita üzerindeki herhangi bir yerin pinini gönderin. Bulunduğunuz yeri paylaşın.
    * Otomatik izleme modu. Harita açık olduğunda, otomatik olarak kendisini hareket ettiğiniz yöne doğru konumlandırır.

    HER YERDE ÇALIŞIR
    * Bulunduğunuz yerde kullanışlıdır, seyahatlerde vazgeçilmez.
    * 345 ülke ve ada. Her yer kapsama alanı içinde.
    * Kuş uçmaz, kervan geçmez yerlerde bile çalışır.
    * Bir defa ödeyin, istediğiniz yerde kullanın.

    YÜKSEK AYRINTI SEVİYESİ
    * Diğer haritalarda olduğundan çok daha fazla ayrıntı.
    * Milyonlarca ilgi çekici nokra (POI): lokantalar, benzin istasyonları, turistik ziyaret noktaları...
    * Dünyanın dört bir yanındaki harita kullanıcıları tarafından günlük olarak eklenen güncel harita verileri - http://www.openstreetmap.org.

    İNTERNET BAĞLANTISINA GEREK YOK
    * İnternet bağlantısı olmadığında da haritalar çalışır.
    * Yurtdışında seyahat ederken dolaşım ücreti ödemenize gerek kalmaz.
    * Nerede olduğunuzu her zaman bilirsiniz.

    GERÇEKTEN HIZLI
    * Belki de şimdiye kadar gördüğümüz en hızlı harita. Diğerlerinin göstermediği haritaları gösterir.
    * Yenilikçi harita verisi sıkıştırma özelliği.
    * Haritalar etkileyici biçimde az yer kaplıyor. Telefonunuzun hafızasında fazla yer kaplamaz.

    ÜLKE HARİTALARI
    * İstediğiniz ülkenin haritasını ücretsiz indirin.

    ÖZELLİKLERİ
    • Çevrimdışı arama. Haritada mevcut olan nesnelerden ihtiyacınız olanı bulun.
    Yer imleri. İstediğiniz her yeri yer imleri listesine ekleyin. Sonra kolayca istediğiniz zaman bulun.
    * Yer imlerinin dışa/içe aktarımı. Diğer haritalardan maps.me'ye başka haritalara yer imleri ve izler ekleyin. KML/KMZ dosyaları desteklenmektedir.
    * Yer paylaşımı. E-posta ya da kısa mesajla harita üzerindeki herhangi bir yerin pinini gönderin. Bulunduğunuz yeri paylaşın.
    * Otomatik izleme modu. Harita açık olduğunda, otomatik olarak kendisini hareket ettiğiniz yöne doğru konumlandırır.

    DOWNLOAD:

    Google Play

    applopedi

    temmuz temmuz (12505)