Android silinen fotoğrafları nasıl tekrar yüklenir

Whatsapp ta 5 ay önce fotoğraf karım silindi tekrar hepsi nasıl yüklenir

meteklc meteklc (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bununla ilgili programlar var ama ücretli. Bir de telefondan silinen resimlerin geri getirilmesinin garantisi yok.

    Çünkü telefona her program yüklemenizde veya fotoğraf çektiğinizde, kısaca yeni bir kayıt yaptığınızda eski silinen dosyaların üzerine yazılıyor.

    EaseUS MobiSaver for Android  adında bir program var. Bu program Android telefonlarda silinen resimleri geri getirebiliyor.  Fakat dediğim gibi garantisi yok ve program ücretli.  Programı kurup en azından fotoğrafları geri getirebiliyor musunuz görebilirsiniz.

    murat murat (12492)