Android Sistem Arayüzü Durdu hatası

Android Sistem Arayüzü Durdu hatası nasıl çözülür?

Android Sistem Arayüzü Durdu hatası neden kaynaklanır?

Android Sistem Arayüzü Durdu hatasının çözümü nedir?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android cihazınızda karşılaştığınız Android Sistem Arayüzü Durdu hatası telefonunuzun kısa süreli donmasına, kilitlenmesine vs. sebep olabilir. Çoğu zaman aşağıda anlattığım şeklide çözülür.

    Android Sistem Arayüzü Durdu hatasını çözmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Android cihazınızın Ayarlar > Uygulamalar bölümüne girin.
    2. Uygulamalar bölümünde Tümü kısmında Sistem Arayüzüne tıklayın.

    3. Uygulama bilgilerinde Önbelleği Temizle butonuna tıklayın.

    Android Sistem Arayüzü Durdu hatası çözülmediği takdirde android cihazınızı sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Bu adımlardan sonra aynı sorunu almaya devam ederseniz android cihazınızı yetkili servise göndermenizi tavsiye ediyoruz.

    damlakoc damlakoc (1391)