android tablet guncelleme

Tabletimin adroid'ini nasil guncelleyebilirim tablet modelim= ıdeal tab 9

 android sürümu=4.2.2

mevokaya mevokaya (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ayarlar menüsünden Cihaz Hakkında bölümüne geliniz ve Yazılım Güncellemeleri seçeneğine basıp güncellemenin olup olmadığını kontrol ediniz. Güncelleme varsa otomatik olarak yapılacaktır.

    Eğer güncel bir sürüm yoksa bu tür cihazlarda yazılım desteğinin eksikliğini göz önünde bulundurursak, bu saatten sonra yazılım güncellemesi geleceğini sanmıyorum. Fakat yine de Hometech yetkililerini arayarak güncel bir sürüm çıkıp çıkmayacağı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

    utkubayat utkubayat (885)