android tablet ile youtube kanalında canlı yayın

merhabalar,

pc de rahatlıkla yapabildiğim canlı yayının android tabletlerde de yapılma şansı var mıdır? yine pc de olduğu gibi aynı yolla gidiyorum. ancak yayını başlat çıkmamakta ve sadece hangouts yapılmasına izin vermekte. bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim? farklı yapılması gereken pc dekine göre nedir?

hikmety hikmety (50)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ustream.tv adresindeki Ustream ile canlu yayın yapabilirsiniz.

    Android'de Google Play üzerinden indireceğiniz Ustream uygulaması ile sorunsuz canlu yayın yapabilirsiniz.

    Ayrıca BigVEncoder  uygulaması da Youtube üzerinden canlı yayın için kullanabileceğiniz bir android uygulaması.

    cemkara cemkara (4215)