Android Tablete Format Nasıl Atılır?

Android Tablete Format Nasıl Atılır ?

ardahd ardahd (631)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle tableti kapatınız. (şarjının %50den yüksek olmasına dikkat edin yoksa komple veda edebilirsiniz.)

    1. Tabletin ses açma (Ses +) tuşuna basılı tutarak power tuşuna basılı tutup tablet açılına kadar biraz bekleyin.
    2. Yazılar geldikten sonra ses kısma tuşu ile Wipte data/factory seçeneğinin üzerine gelin ve power tuşu ile seçin.
    3. Yine bir sürü liste şeklinde yazı gelecek karşınıza yine ses kısma tuşuyle yes, delete seçeneğinin üstüne gelip power tuşu ile seçin.
    4. Bu işlemden sonra tabletiniz kapanıp sonra tekrar açılacaktır.

    Tablet tamamen sıfırlancaktır bu yüzden format atma işlemine geçmeden önce gerekli verilerinizi yedekleyin.

    ardahd ardahd (631)