Android tablette Chrome açık pencereler gözükmüyor

Android telefonda açılan pencereleri görebiliyoruz peki neden tablette görülmüyor?

Android telefon(resim alintidir)

Android tablet:

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome uygulaması tabletler için özelleştirilmiş. Masaüstü görünümüne daha çok benzetmek için sekmeleri yandan açılacak şekilde tasarlamışlar. Android tabletinde Chrome pencerelerini görüyorsun, göremiyorsun değil.

    Sadece pencerelerin tasarımı telefondaki gibi değil. Tablet olunca daha farklı yapmışlar demek ki.

    omercik omercik (9418)