Android tahmini şarj süresi nasıl açabilirim?

Şarjım eskıden ne zaman sarj olacak diye gösteriyordu (3 saat kaldı gibi) şimdi gözükmemeye basladi. Ne yapmalıyım?

lütfen yardım---

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

  • Paylaştığın görüntüde "Bekleme akıllı güç tasarrufu" düğmesi var. Onuda kapatmalısın, o şekildede denemelisin. temmuz 6 yıl önce
  • @temmuz o ne işe yarıyor ilk aldığından beri var kapatsam sorun olur mu?? ozgurlol 6 yıl önce
  • Ben androidden, telefon tabletten çok anlamam ama güç tasarrufunda "akıllı" olmaktan söz ediliyorsa herhalde otomatik gün ışığı, ekran parlaklık durumu, bazı numaratörlerin çalışması (veya çalışmaması) ile diğer bazı ayar ve uygulamaların duruma göre otomatik olarak devreye girip devreden çıkması vb kontroller ile alakalı olmalı. Akıllı tasarruf açık olduğu için şarj süresi gösterimi otomatik kapatılmış olabilir diye düşünmüştüm @fakiradam temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Ayrıca "Tasarruf modu" falan varsa onu kapatırsın, "Bildirim paneli" ayarlarında "Default" (varsayılan) seçimi yaparsın (alakalı düğmeyi tıklarsın).

Eğer yine düzelmezse cihazı sıfırlarsın; fabrika ayarlarına geri alırsın.

temmuz temmuz (12505)