Android telefon otomatik uçak modu nasıl yapılır?

Eski android telefonumda saat aralığı belirtip cihazı otomatik olarak uçak moduna alabiliyor veya kapanıp açılmasını sağlayabiliyordum şimdiki telefonda (android 7.0) bunu yapamıyorum, bu özellik kaldırıldı mı? bu iş için tavsiye bir program var mı?

leone1907 leone1907 (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öyle bir program bulamadım ve öyle bir özellik de daha önce hiç duymadım varsa da ben bilmiyorum

    darkcrak darkcrak (5168)