Android telefon uygulamalar açıldığında direk kapanıyor.

Merhaba, telefonda bir uygulama açtığımda (Chrome, PUBG, Youtube, Spotify, Play Store vb.) uygulama direk kapanıyor. Biraz araştırma sonucu Android System WebViev güncellemesini tarayıcı'dan indirerek ( 97.0.4692.98 sürümünü) yüklemesini yaptım fakat düzelme olmadı. Sorunumun çözümünde yardımlarınızı rica ederim.

uysalmuzaffer uysalmuzaffer (2)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uygulamaların doğrudan kapanması genelde Android System WebViev  ile ilgili oluyor. Google bir kaç defa hatalı güncelleme yayınlayarak pek çok telefonun çökmesine sebep olmuştu.

    En son 19 Ocakta bir güncelleme geldi. Şuanki son sürüm V97.0.4692.98 görünüyor ama bu sürüm sizde sorun çıkartıyorsa  https://apkpure.com/android-system-webview/com.google.android.webview/versions adresinden daha eski sürümleri deneyebilirsiniz.

    alattin alattin (16999)