Android telefona iOS yüklenir mi?

MerhBa

Youtubede bunun hakkında bir çok video var sizce doğrumu androide ios yüklüyor adam

Yoksa yalan mi ve siri var mı?

Ayrıca android'i ios yapabilseydik kimse iPhone almak zorunda kalmazdı değilmi?

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Orijinal iOS olduğuna ihtimal bile vermiyorum. Muhtemelen iOS benzeri bir Custom ROM kurmuştur.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Yapa bilirsin youtub da videolar mevcut ama sağlıklı mı bilinmez.  @farurhenho dedigi gibi

      krsn krsn (233)