Android telefona uygulama APK yüklerken paket bozuk sorunu nasıl çözülür?

Android telefon kullanıyorum ama APK dosya veya uygulama indirmek istediğimde indiremiyorum

kullanici374733 kullanici374733 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    burda anlatımı var inş işe yarar https://www.youtube.com/watch?v=YGFVhJz8Pk0

    kemal00 kemal00 (24)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Videodaki çözüm işe yaraya bilir fakat şöyle bir kural var diye biliyorum Uzmanim.net'de. Uzmanim.net videolarını ve çözüm linklerini paylaşa bilirsin başka youtube kanallarının videolarını ve çözümlerini paylaşmak yasak ama o videodaki çözümleri buraya yaza bilirsin. Benim bildiğim bu. darkcrak 4 yıl önce

    Daha önceden Uzmanim.net üzerinden bir paylaşım yapmıştı arkadaşımız dilersen altdaki linkden çözüme gide bilirsin.

    Android Paket Ayrıştırma Hatası

    Uzmanim.net'i kullanmasını bilmiyorsanız ve bir çok özellikden haberiniz yok ise şu link'e göz ata bilirsiniz:

    Uzmanim.net nedir? Bu sitenin amacı nedir?

    İyi günler.

    darkcrak darkcrak (5168)