Android telefona virüs bulaşması

İyi günler bir sorum olacaktı bir mp3 programında müzik indirirken reklamlardan beni bi yere yönlendirdi ekranda loading falan yazdı bende hemen programı kapatıp sildim internet tarayıcımda arama gecmişine baktığımda hot. video. pro diye bi uzantı yazıyordu benim reklam engelleyicim var hemen arama gecmişini sildim nette cok tehlikeli bir virü olduğunu görünce telefonu sıfırladım şidi temizlenip temizlenmediğini nasıl anlarım ne gibi etkileri vardır bu virüsün ne yapmalıyım

hilalcelik46 hilalcelik46 (7)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefona virüs öyle kolay kolay bulaşmaz endişeleniyorsanız antivirüs ile taratın.

    hydra hydra (3800)