Android telefonda format sonrası tüm kişiler, resimler silindi. Nasıl kurtarabilirim?

Merhaba. Benim telefon samsung note 3. Ve 8 gun once format edildi. Tum resimlerim videolarim rehberimdeki kişiler notlar hepsi gitti Kurtarma mumkun mu?

kullanici372986 kullanici372986 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar . Sorununuz için çok üzgünüm . Uzmanım.net'te buna benzer bir konu daha önce açılmış orda bir yöntem var deneyebilirsin umarım  işine yarar.

    https://uzmanim.net/soru/android-de-atilan-formatta-veri-geri-yuklemesi-mumkun-mudur/8577

    blackheaven blackheaven (728)