Android telefonda geçmişteki bildirime bakmak?

Samsung Galaxy Trend Plus- Sürüm 4.2.2

1 saat önce gelen bir bildirimi okuyamadan yanlışlıkla sildim şimdi o bildirime nasıl bakabilirim? Bir kaç ay önce gelen bir bildirime de ulaşmam gerek.

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Geçmişteki bildirime bakmak için tasarlanmış android programları var bu programlar yardımıyla geçmişte telefonuna gelen bildirimleri kontrol etme şansın var. Ancak program 1 ay öncesini göstermeyebilir.

    Programın Adı: Notification History [4.3+] programı yükledikten sonra açtığınız zaman telefonunuza gelen bildirimler listelenecektir

    Programın Linki : Tıkla

    Umarım faydalı olmuştur…

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Linkteki uygulama benim telefonumun sürümüyle uyumlu değil maalesef. misty 7 yıl önce
    • Anladım tahatugyan 7 yıl önce

    "past notifications", "notification history" uygulamalarını bugün indirdim. Bu uygulamalar bugunkü bildirimleri gelecek ay gösterebilir belki ama benim bugünden önceki bildirimlere bakmam gerek.

    misty misty (556)