Android telefonda İki Whatsapp hesabı nasıl kullanılır?

Android telefonumda iki ayrı numaradan Whatsapp uygulamasını kullanabilir miyim?

Bir telefonda iki ayrı Whatsapp hesabı nasıl kullanılır?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefonunuzda ayrı numaraya sahip iki Whatsapp hesabı kullanmanız mümkün. Bu tarz uygulamalar da mevcut. Fakat daha kolay ve ekstra uygulama gerektirmeyen yöntemi aşağıda bulabilirsiniz.
    Eğer iki telefon kullanıyorsanız veya telefonunuzda iki sim kart mevcutsa iki ayrı Whatsapp hesabınız olsun isteyebilirsiniz. İki ayrı telefon olsa da bir telefon üzerinden iki Whatsapp hesabını da görmek, kullanmak isteyebilirsiniz.

    Bu durumda yapmanız gereken işlem çok basit. Fakat aşağıdaki adımları uygulamak için telefonunuzun Android 5.0 veya daha üzeri bir Android versiyonu olması gerekiyor. Ek olarak bazı telefon modellerinde misafir modu bulunmayabilir.

    1. Android misafir kullanıcıyı kullanmalısınız. Android misafir modu nasıl nasıl kullanılır? linkinden gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

    2. Android misafir hesabına girdikten sonra bir e-posta hesabına bağlayın ve Google Play hesabı açın.

    3. Daha sonra bildiğimiz şekilde Whatsapp uygulamasını telefona indirin.

    4. Whatsapp uygulaması telefon numarası istediğinde, eğer çift sim kart kullanıyorsanız doğrulama kodu otomatik olarak algılanır. Eğer başka bir telefon numarası giriyorsanız o telefona gelen doğrulama kodunu aktarın.

    Daha sonra Whatsapp uygulaması açılacaktır.

    Bu yol ile aynı telefonda iki farklı kullanıcı ile iki Whatsapp hesabına sahip olabilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)