android telefonda senkronizasyon sorunu

merhaba. ben samsung galaxy gran telefon kullanıyorum. telefonun galerisiyle facebook senkronizasyonunu kaldırmama rağmen galeriden resimleri silinmiyor. uygulama yöneticisinde galeriye girip veriyi sil diyorum tekrar galeriyi açıyorum boş gözüküyo sonra yavaş yavaş facebook albümleri yine orda çıkmaya başlıyo. yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim .şimdiden teşekkürler

deniz93 deniz93 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba:

    hesaplar kısmından facebooku kaldırdınmı kaldırmana rağmen yine geliyorsa tavsiyem tüm dosyalarını yedekle ve cihazına format at kesin çözüm formatı da şu şekilde atarsın sırasyla;

    format menüsüne girmenin iki yolu var samsung kendi telefonlarında ikisine kullanıyo birincisi "açma tuşu+ses yükseltme tuşu + dokunmatik tuşların ortasındaki beyaz tuş" diğeri de "ses kısma tuşu + açma kapama tuşu" bu iki ihtimali denersin hangisinde android logolu bir boot sayfasına düşersen ordan işleme devame deceksin bu ortama girmek için telini kapatmalı yüzde yüüz şarzı oldugundan emin olmalısın telini açarken buş 3 tuş veya 2 tuş kombinasyonuna basılı tuacaksın  ardından mavi ingilzice yazılar geldikten sonra ses yükseltme ve kısma tuşalrını kulalranarak şu seçenekleri aça düğmesi onay düğmesidir

    1.wipe / data factory reset e gelip açma kapa tuşuna bi ekre basıp seçiceksin bu menüyü ardından

    2.yes to all data ile başlayan satırı seçip onaylıcak

    3.bu işlemler  bittikten sonra rebot reset now seçeneğini seçiceksin ve format bitmiş olucakdaha sonra telin yeniden başlıcak ve ilk kutudan çıktıgı gibi kurulum yapıcaksın kolay gelsin saygılarımla..

    laboustasarim laboustasarim (693)