Android telefonda TWRP ile şifre kırılır mı?

Öncelikle Merhaba . Daha önceden bildiğim bir bilgiden yola çıkarak size bir soru soracam. Ben rootlu E Tab 5 Kullanıyordum Ve Tabeltimde şifre varken tableti kapatı recovery modunda twrp yoluyla açarak şifreyle ilgili bir dosyayı silip  tableti sıfırlamadan şifreyi kaldırabiliyordum. Aynı işlem telefon için geçerli olabilir mi ? Telefona Root yüklemeden  ve sıfırlamadan şifresini bilmediğim bir telefonun şifresini kaldırabilir miyim ?

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı şey telefoda da geçerli. Eğer twrp yüklüyse onunla açıp şifrenin depolandığı o dosyayı silerek sıfırlamaya gerek kalmadan açabilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Fakat twrp yüklü değil ve telefonun şifresini bilmiyorum , nasıl bir yol izleyebilirim? veysi2023 5 yıl önce
    • Bu durumda yapılacak bir şey yok telefonu sıfırlamak durumundasın @veysi2023 omercik 5 yıl önce
    • 😕 Anladım , Teşekkürler veysi2023 5 yıl önce