android telefonda wifi kırma

android telefona yüklenerek wifi şifresi kıran bi program var mı.?

internette fln bazı sitelerde var ama çlışmıyor.

Arkadaşlar gerçekten çalışan bazı programlar olduğunu söylediler ama isimlerini söylemiyorlar var mı bilen .?

kullanici509855 kullanici509855 (28)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    merhaba

    öncelikle söylemeyen arkadaşların seninle dalga geçmişler böyle bişi yok insanlarda inanınp indiryolar play store da buna benzer uygulamara yorum yapanları bi oku hiç birisi güzel program demeiştir çünkü böyle bişi mümkün değil yani en azından android cihazlarda zaten modemler wpa2 ile şifreleniyo yani sağlam şifreler oyzüden inanma öyle şeylere bu benim düşüncem yinede tercih senin..

    laboustasarim laboustasarim (693)
    10 yıl önce cevaplandı

      Bak KArdeşim Bu Konulaarda Uzmanım

      Androi Telefonlarda Henüz Gerçek Wifi Şifre Kırıcı Diye Bi Program Çıkmadı

      Ama Teknoloji İlerde Wİfi Şifre Kırıcı Bi Tek Bilgisayarlarda Var (Dumper) Diye Bi program 100%100 Kırıyor Bence Sen Bu Dumperi Dene

      furkan35ksk furkan35ksk (1)