Android telefonda yanlışlıkla silinen videoları nasıl geri alabilirim?

Telefonumda bulunan bir videoyu yanlışlıkla sildim.İnternette bunu geri alabilmek için çeşitli programlar olduğunu gördüm fakat çoğu reboot gerektiren programlar.Recuva diye bir program gördüm fakat o da bilgisayara bağlı olan telefonu görmüyor,algılamıyor.Bu videoyu nasıl kurtarabilirim?

makonles makonles (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    EaseUS MobiSaver for Android isminde ücretli bir program mevcut.Program root işlemine gerek duymuyor.Size kurtarabileceği verileri ücretsiz olarak gösteriyor ancak kurtarmak istediğinizde ücret talep ediyor.

    Programın kurtarabileceklerini görmek için deneyebilirsiniz.

    Ayrıca silinen verileri kurtarma işlemlerinin %100 garantileri olmayacaktır.Bunu da unutmamalısınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)