Android telefonda formattan sonra silinen uygulamalar görünür mü?

Kızım daha önce telefona hı diye bir uygulama yuklemis silmis.formatta attı galiba.sonra ben bu telefona casus programı yükledim ve verilerde bu uygulama gorundu.sebebi nedir

narun narun (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorunun içeriğini tam olarak anlayamadım. Ama başlık üzerindden cevap vereyim.

    Android telefonda formattan sonra silinen uygulamalar geri getirilebilir. Android telefona tanımlı gmail adresi yani Google hesabı tekrardan tanımlanırsa yüklü uygulamalar geri gelecektir.

    Google Play üzerinde Uygulamalarım ve Oyunlarım > Kitaplık altında bugüne kadar yüklenmiş uygulamaları görmek mümkün. Tabi Aynı Gmail hesabı kurulu olmalı.

    murat murat (12492)