Android Telefonlara Güncellemeyi Manuel Olarak Yükleme

Merhaba,

Arkadaşımın Note 3 telefonu var ve sanırım Android 7.0 Note 3'e gelmeyecekmiş. Arkadaşım telefonun Android 7.0 yüklemek istiyor ve bunu araştırdık fakat kesin çözüme ulaşamadık.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer bir telefona güncelleme gelmeyecekse siz o telefona ait resmi sürümü güncelleyemeyeceksiniz demektir.Yani siz telefonunuza Android 7.0 işletim sistemini doğal yollardan kuramazsınız.Ancak geliştirici kişilerin Custom ROM diye tabir edilen (özelleştirilmiş işletim sistemi) çıkarmalarını ve telefonunuza yüklenmesini bekleyeceksiniz.Custom ROM lar resmi olmadıklarından telefonlara ait işlevlerin bazıları hiç çalışmayabilir veya stabil olmayabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)