Android telefonlarda WhatsApp grup sohbeti nasıl kişi eklenir?

Android telefonlarda WhatsApp grup sohbeti nasıl kişi silinir?

EceKoc EceKoc (834)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android telefonlarda WhatsApp grup sohbeti kişi eklemek için aşağıdaki yönergeleri izleyin.

    1. WhatsApp Grup sohbetini açın.
    2. Grup isime dokunun.
    3. Katılımcı Ekle'yi seçin.
    4. WhatsApp Grup sohbetine eklemek istediğiniz kişileri belirleyin.

    Varolan bir WhatsApp grup sohbetine üye eklemek için grubun yöneticisi olmanız gereklidir:

    Android telefonlarda WhatsApp grup sohbeti kişi silmek için aşağıdaki yönergeleri izleyin.

    1. WhatsApp Grup sohbetini açın.
    2. Grup isime dokunun.
    3. Çıkartmak isteğiniz katılımcıyı seçip basılı tutun.
    4. Menüden Katılımcıyı Çıkart'ı seçin.

    Varolan bir grup sohbetinden üye silmek için grubun yöneticisi olmanız gereklidir:

    EceKoc EceKoc (834)