Android telefonlarda WhatsApp sohbet geçmişi nasıl saklanır?

Android telefonlarda WhatsApp sohbet geçmişi Eposta olarak gönderilebilir mi?

EceKoc EceKoc (834)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android telefonlarda WhatsApp sohbet geçmişini yedeklemek için aşağıdaki yönergeleri izleyin.

    1. WhatsApp > 'Menü Tuşu' > Ayarlar > Sohbet Ayarları'na gidin.
    2. 'Konuşmaları Yedekle'ye dokunun.

    Bir kişisel veya grup sohbetinin kopyasını WhatsApp Konuşmayı Epostala özelliği ile almak için aşağıdaki yönergeleri izleyin.

    1. Sohbet veya gruba dokunup basılı tutun.
    2. 'Konuşmayı Epostala'yı seçin.
    3. 'Medya Ekle'yi seçin veya medya eklemeden gönderin.

    WhatsApp sohbet geçmişinizin .txt dosyası olarak eklendiği bir eposta oluşturulacaktır.

    EceKoc EceKoc (834)
    10 yıl önce cevaplandı

      Şöyle bi sorum olucak size araştırdım biraz ama bu konu hakkında hiç bir bilgi edinemedim açıkçası.Ben x kişisyle yaptığım konuşmaları  gün gün kaydedip e posta ile kişisel bilgisayarıma göndermiştim.txt dosyası olarak bu koonuşmalar ilk gününden itibaren pcde kayıtlı duruyor bu txt dosyasını whatsappan tekrar açabilir miyiz ? yada  txt dosyasını crypt8 formatına çeviren bir program önerebilir misiniz ?

      mhmet355 mhmet355 (1)