Android telefonuma bilgisayarsız nasıl root atarım

Root ile bir işlem yapacağımdan dolayı root atmak istiyorum

kullanici287441 kullanici287441 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuzun markası, tam modeli ve Android sürümü nedir?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Casper VIA m3 android sürüm 7.0 kullanici287441 5 yıl önce
    • Android'in son sürümlerinde işler baya zorlaştı. Kingoroot gibi uygulamalar artık işe yaramıyor. Size tavsiyem Google da şu tarz aramalar yaparak ilgili root dosyasına ulaşmanız: Casper VIA m3 7.0 root omercik 5 yıl önce
    • Teşekkür ederim kullanici287441 5 yıl önce
    • Yalnız yanlış bir şey yaparsanız telefonun çökme riski de var. Bir telefoncu da yapabilir aslında. @kullanici287441 omercik 5 yıl önce