Android telefonumda gmail hesabımın şifresini unuttum.Nasıl çözerim?

Arkadaşlar eskiden gmail açmışım şimdi googleplaye girmek istedim ancak eski açtığım gmail hesabının şifresini unuttum giremedim.Bende yeni bir gmail oluşturdum oldu.Ancak googleplaye girmek istediğimde eski gmail ile açmamı istiyor.Eski gmail hesabımı nasıl silerim?

Not telefonu açtığımda eski gmail hesabımda ünlem işareti var.Hesapta işlem gerekiyor yazıyor.

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonundaki bir hesabı kardıracağında, o hesapla ilişkilendirilmiş her şey telefonundan silincek. Bu veriler e-postalar, kişiler ve ayarları içerir.

    1. Ayarlar'ı  aç.
    2. Hesaplar'a dokun."Hesaplar"ı görmüyorsan Kullanıcılar ve hesaplar'a tıkla.
    3. Kaldırmak istediğin hesaba "Hesabı kaldır'a" dokun.
    4. Bu hesap cihazınızdaki tek Google Hesabı ise güvenlik tedbiri olarak cihazınızın desenini, PIN'ini veya şifresini girmen gerekcek.
    darkcrak darkcrak (5168)