Android telefonumda oluşturuduğum klasörü silemiyorum?

Merhaba andorid işletim sistemli telefonumda bir klasör oluşturdum lakin basılı tutup kaldıra sürüklüyorum ama bir türlü gitmiyo geri geliyor sizce nedendir saygılarımla..

laboustasarim laboustasarim (693)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba sorununuz aslında çok kolay bir çözüme sahip ama biraz dolaylı yoldan size bu imkanı sunmuşlar o yüzden size görsel olarak çözümü yazıyorum

    1.resimde ki gibi telefonumuzda ki seçenek tuşuna basıp aşaığıdaki menü karşımıza gelecek ve bu menüden klasör oluştur seçeneğine basıp bir isim yazacağız ve kaydet diyeceğiz

    2. resimde şekildeki gibi klasörümüz oluştu

    3. resimde ise alışagelmiş işlemimiz olan istemediğimiz iconları göz önündden kaldırmak için basılı tutup o icona  yukarıda ki çöp kutusuna sürekleyererk yapıyoruz ama klasör mantığında bu işlem çok daha farklı

    4. resimde ise klasörümüzün hala gitmediğini görüyoruz bunun için tekrar seçenek tuşuna basıp düzenle diyoruz

    5.resimde bu ekran daki gibi seçenekleri görüyoruz ve tıpkı alışa gelmiş olan işlemimiz olan basılı tutup çöp tenekesine sürükle işlemini yapıyoruz ve kaydet diyoruz eğer kaydet demezsek yine klasörümüz silinmez ve olduğu gibi kalır

    6. resimde gördüğümüz gibi işlemimiz tamamlanmıştır

    Çözüm budur lakin biraz alışagelmiş değil saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)