Android telefonun çektiği halde arama yapılamıyor

Samsung cep telefonumun full çektiği halde ben başkasına ulaşamıyorum başkasıda bana ulaşamıyor sonra uçak moduna alıp tekrar uçak modundan çıkıyorum düzeliyor bunu yapmadan yazılımsal olarak düzeltme şansım varmı çünkü bana ulaşamadıklarını anlayamıyorum onun için uçuk moduna alıp çıkmam biraz geç oluyor.

meraklikvby55 meraklikvby55 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle sorunun ne olduğunu anlamak lazım . Siz gecici çözüm bulmuşunuz.

    Telefonunuza başka simkart takarak deneme yaptınızmı ordada aynı durum oluyormu ?

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Başka sim kartı takarak deneme yapmadım meraklikvby55 7 yıl önce