Android tuş kilidini açınca SMS bölümü geliyor

Android 7.0 yuklu. Tus kilidini acinca ekrana sms kutusu geliyor. Direkt masaustu gelmesi icin ge qereken ayar nasil yapiliyor?

leone1907 leone1907 (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kilidi açmak için kaydırırken o kaydırma hareketini SMS ikonundan yapınca öyle oluyor. Kilidi ortadan kaydırarak açmayı deneyince hala aynı mı?

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      hayır ilgisi yok, sms ikonu farklı bir yerde. ayrıca parmak izi ekran deseni hepsinde aynısı oluyor.

      bir yerde bu ayarı görmüştüm ama şimdi bulamıyorum.

      leone1907 leone1907 (18)