Android uygulaması geliştirebilmek için tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce Android Studio ile uygulama geliştirmek için ders videoları izlemeye başladım fakat çok zor olduğunu farkettim. 0 (sıfır) bilgiyle HTML, CSS, PHP (vs) öğrendim bu kadar zorlanmadım, hatta Facebook benzeri bir web sitesi yazdım ama Android Studio'da aşırı derecede zorlandım. En basitinden tasarım yapmakta bile zorluk çekiyorum, sizce bu kadar zorlanmamın sebebi nedir? Android Studio için bildiğiniz güzel anlatan bir yer var mı? Çok ihtiyacım var arkadaşlar Android uygulama geliştirmek için çok hevesli ve heyecanlıyım fakat öğrenmekte çok zorlanıyorum.

yumuklusucurta yumuklusucurta (89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Burada güzel bir ders videosu var.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Cevabın için teşekkür ederim.Birde eğer anlıyorsan sormak istedim, php js vs gibi dilleri orta düzey biliyorum şimdi ben android studio ile instagram gibi bir uygulama geliştirmeye çalışsam çok fazla zorlanır mıyım sence ? yumuklusucurta 6 yıl önce
    • @yumuklusucurta Kusura bakma şimdi görüyorum yorumunu :) Android Studio'ya bende çalışıyorum ama sanırım php ve js ile android uygulama yapılmıyor. Java (veya kotlin) bilmen gerek. toprak34 6 yıl önce