Android uygulama nasıl yapılır?

Merhaba

Ben nova launcher gibi bir launcher yapmak istiyorum(yatay ve kaydırmalı)

Nasıl yapabilirim veya bir launcherin kodlarını nasıl görebilirim?

Ve sadece tabletlere uygun yapmak istiyoeum :)

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

Toplam 3 Cevap

Java gibi bir dil ile yapabilirsin.  Google a open source android launcher yazarsan açık kaynak launcher uygulamaları bulabilir ve kodlarını görebilirsin.

Örnek olarak

https://github.com/Neamar/KISS/tree/master/app/src/main/java

alattin alattin (16984)
6 yıl önce cevaplandı

    @temmuz2004 sana gözlemlediğim kadar sen ibu işi yapacak kadar kodlama bilgin yok, öncelikle bu işler için kodlama bilmen gerekiyor, ondan sonra uygulama yapmaya başlayabilirsin, sorduğun soru bilgin olmadan işletim sistemi yapmak gibi bir soru. öncelikle android için mini oyunlar yaparak başla bu işe başlamak için Game Engine ler var onlarla yapabilirsin. mantığı öğrenmek gerekli

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      @alattin hocam bu konuda sana çok yardımcı olur. en doğru bilgiyi o verir.

      omercik omercik (9418)