Android uygulamalarda reklam çıkıyor

Merhaba, (whatsapp'ı açınca sanrım) telefona kendi kendine şöyle bir reklam geliyor ekrana. Bu reklamları nasıl engellerim?

Android uygulamalarda reklam kaldırma nasıl yapılır?

rzgr rzgr (17)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    En son hangi programları indirdiniz ?

    Bende gelmiyor aynısı, muhtemelen reklam virüsü veya reklam uygulaması olabilir ..

    Telefonunua bir temizlik programıyla bir temizleyin

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bu reklamın WhatsApp ile hiçbir alakası yok. WhatsApp reklam vermiyor. Telefonuna indirdiğin başka bir uygulamadan kaynaklı. En son indirdiğin uygulamaları sil.

      omercik omercik (9418)