Android uygulaması telif hakkı muabbeti

Kapatılan eski Vine uygulamasını, ismini arayüzünü değiştirip tekrardan yazıp Google Play'de yayınlasam (mantığı aynı olacak 8saniyelik videolar) herhangi bir telif hakkı olayı veyahut başka bir sıkıntı çıkar mı?

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başkasının videoları ise telif yeme ihtimalin olabilir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Videoları koymayacağım programı yapicam insanlar video çekecekler. Vine gibi yani. egesacinti 3 yıl önce
    • O zaman bir şey olmaz diye düşünüyorum @egesacinti darkcrak 3 yıl önce

    Uygulamayı sen geliştireceksen bir telif hakkı sorunu olmaz. Sonuçta bazı şeyler farklı olacaktır. Ufak tefek değişiklikler yapıp uygulamayı yayınlayabilirsin. Arayüz de farklı olacaksa hiç bir sorun olmaz.

    murat murat (12492)