Android veri temizleme

Ayarlara girip galerinin verilerini / önbelleğini temizlersek fotoğraflar da silinir mi?

dwyanewade dwyanewade (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android galeri verilerini silmek fotoğraflarınızın silinmesine sebep olmaz. Bu güvenli bir işlemdir.  Android galerinin verileriniz temizlediğinizde önbelleğe alınmış veriler temizlenir.

    alattin alattin (16999)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Tesekkurler temizliyorum ozaman :) dwyanewade 7 yıl önce
    • Bu arada hocam önbelleği de temizliycem onbellek 300 mb olunca korkuttu beni :) dwyanewade 7 yıl önce
    • @dwyanewade korkmana gerek yok. Önizleme dosyalarıdır onlar alattin 7 yıl önce