Android Versiyonu Nasıl Öğrenebiliriz,

Şuanda Android telefonumun hangi işletim sistemi sürümünü kullandığını nasıl anlayabilirim ve nereden bakılır?

xswom xswom (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    versiyonunu öğrenmek için yapacaklarınız aşağıda resimli olarak basit ve kolay iki adımda anlatılmıştır.

    1. Ayarlar / Telefon hakkında menüsüne giriş yapın.
    [​IMG]

    2. Androidsürümü menüsü altında versiyon,sürüm bilgilerini öğrenebilirsiniz.
    [​IMG]

    Telefon hakkında menüsü ile telefonunuzla alakalı birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Model numarası , çekirdek ( Kernel) sürüm bilgilerini gibi cihazınız hakkında birçok önemli bilgiyi edinebilirsiniz.

    xswom xswom (6)