Android Virüsü yardım edin, Telefonuma virüs bulaştı kendi kendine programlar yüklüyor

Telefonumda bir virüs var internetimi açtığım anda programlar yüklüyor,telefonuma sürekli reklam veya şunu indir bunu yönetici yap diye uyarı geliyor ve telefonumda bir dosya galiba virüs  log tutuyor nasıl çözeceğimi bilmiyorum lütfen yardım edin!!

ecemezwee ecemezwee (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonunuza virüs bulaşmış durumda.Telefonunuza bir virüs temizleyici kurmanız gerekiyor.Google Play Store de bulunan Avast Anti-Virus programını yükleyebilirsiniz.İnterneti açtığınızda sorun yaşadığınızı söylemişsiniz.Avast Anti-Virus programını .apk dosyaları ile de telefonunuza yükleyebilirsiniz.

    Buradaki linke tıklayın ve Avast Anti-Virus programının .apk (kurulum dosyası) nı indirin.Telefonunuza harfıza kartı, kablo gibi araçların yardımıyla atın.Ardından Anti-Virus'ü kurun.Taramayı başlatın ve çıkan virüsleri temizleyin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Avg Veya Cm Security Kullan Ve Ayarlar Güvenlik Bilinmeyen Kaynakları Kapat

      AVG: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antivirus&hl=tr

      Cm Security https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.security&hl=tr

      Ayrıca Yukarda Denilen Gibi Avastta Güvenilir

      birhanbirtane birhanbirtane (8)