Android WhatsApp yedeği iPhone'a nasıl aktarılır?

Merhaba Arkadaşlar. Androidden iosa geçtim. Whatsapp konuşma geçmişimi yeni cihazıma aktarmak istiyorum fakat bir türlü yapamadım.

İnternette araştırmalarım sonucu genelde ücretli programlar istiyorlar. Bu programlara ücretleri versek bile verilerimizin güvenliği büyük risk altına girmiş olmaz mı ?

Nasıl yapabiliriz yardımcı olana şimdiden teşekkürler.

omerrrr omerrrr (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    yapılmasına yapılır ama çok uğraştırıcıdır. programlar haricinde android'ten ios'a aktarma diye bir durum söz konusu değildir. internetten "how to transfer whatsapp from android to iphone" diyerekten bir çok ücretsiz resimli anlatım çıkıyor. size örnek olarak bir site atacağım oradan bi' bakarsınız.

    how to transfer whatsapp from android to iphone

    xebeth xebeth (37)