android yandex mail kurulum

Telefonumda yandex mail kurulu. Hesaplardan bazılarına güvenlik sorusunu unuttuğum için giriş yapamıyorum.

Bilgisayar tarayıcısından giriş yaptığımda direkt şifreyle giriş yapıyor güvenlik sorusu istemiyor.

Tarayıcıda ayarlardan güvenlik sorusunu değiştirmeye çalıştım ama orada da eski güvenlik sorusunu istiyor.

Kısır bir döngüye girdim ne yaparsam yapayım sorunun cevabına takılıyorum.

yardımlarınız ve cevaplarınız için teşekkürler.

erdemeylen erdemeylen (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PC'de tarayıcıda Yeni Gizli Sekme aç ve şu adrese git: https://passport.yandex.com/passport?mode=restore

    Bu adrese kurtarmak istediğin email adresini gir, doğrulama kodunu gir.  Sonra telefona sms gönderme seçeneği çıkmalı onu seç. Bunu yaparak parolanı sıfırlayabilirsin.

    alattin alattin (16999)