Androidden İOS'a geçmek mümkün mü?

Android tabletim var İOS'a geçmek istiyorum canım sıkıldı nasıl ios a çeviririm?

cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Çevire bilirsin ama androidde çalıştığı gibi çalışmaz tablet , donanımlarda bile sıkınıt çıkabiliyor , wifi çalışmaması vs vs gibi.Android telefona windows bile kuruluyor .Ama bunu tamamen ara launcherlar ile yapabiliyorsun.

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

      Çevriliyorsa link atar mısın?Çok istiyorum kasıyorsa bile atar mısım

      cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
      9 yıl önce cevaplandı

      • https://www.youtube.com/watch?v=YgopQoHCSVA işte link ama unutma bu sadece ara bir launcher istediğin gibi olmaya bilir ama tamamen iphone görüntüsüne kavuşacaksın. dyildiz 9 yıl önce