androidden iphonea whatsapp konuşması taşımak

android telefonumdaki whatsappda tüm konuşma geçmişimi databases dosyalaarından ve whatsapp sohbet ayarlarından silmeme rağmen iphone telefonuma aynı whatsapp hesabımı yukleyınce sılınen sohbetlerın geri gelme imkanı var mıdır?Jailbreak veya bir program falan biliyor musunuz?

1972 1972 (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android 'den iPhone'a WhatsApp mesajlarını taşımak için benim rastladığım veya ücretsiz bir yazılım yok.

    Her iki cihazda farklı işlteim sistemleri kullandıkları ve farklı bir yapıya sahip oldukları için bunu 3.parti bir yazılım ile yapmak mümkün olur diye düşünüyorum.

    Backuptrans Android WhatsApp to iPhone Transfer adındaki ücretli program bu iş yapıyormuş.

    • WhatsApp  konuşma geçmişini Android'den iPhone'a direkt aktarma
    • WhatsApp mesajlarını bilgisaya yedekleme
    • Android WhatsApp mesajlarını Txt, Csv, Doc, Html, PDF formatlarına dönüştürme
    • iPhone, Samsung, HTC, Motorola, Sony Ericsson, LG, Huawei gibi markalı telefonları destekleme

    gibi özellikleri var. Ayrıca web sitesinde deneme sürümü var.

    Backuptrans Android WhatsApp to iPhone Transfer buradan indirebilirsiniz. Kurulumu PC   veya MAC'a yapabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • peki bu yazılım ile kaç ay önceki mesajları bulabilirim biliyor musunuz?, 1972 9 yıl önce
    • En fazla 7 gün geriye dönebilirsiniz. Ayrıca bir yedek almadıysanız. murat 9 yıl önce

    gerçekten çok teşekkür ederim :)

    1972 1972 (3)