Androidi Eski Sürüme Döndürme

Bugün telefonumu 6.0 dan 7 ye yükselttim ve pişman oldum telefonumu eski haline dönsün diye fabrika ayarlarına döndürdüm fakat geri dönmedi şuan 7.0 da kaldı formatta attıysam bir işe yaramadı ben tekrar android 6 ya dönmek istiyorum yardım edermisiniz. Cihazım yeni o yüzden root filan yapıp garanti kapsamından çıkmasını istemiyorum.

abdulbaki abdulbaki (75)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android sürüm yükseltmesi yaptıysan telefonu sıfırlasan dahi eski sürüme dönemessin, boşuna uğraşma. Ama eğer istersen bir telefoncu teknik serviste yeni yazılım yükletebilir ve bu halde istediğin sürüm android işletim sistemini belirleyerek onu yükleyebilirsin (Veya telefona kendin root atarsın ve o şekilde istediğin android sürümüne dönersin).

    temmuz temmuz (12505)