AndroidX86 tabanlı işletim sistemleri kurarken "kernel panic" hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

Merhabalar, ben Androidx86 tabanlı işletim sistemi ( Prime os, phoeinx os vb. ) dualboot ile yapmaya çalışırken kernel panic hatası alıyorum, ne yapmalıyım? Daha önce bu gelmemişti.

kullanici887924 kullanici887924 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Senin için biraz araştırdım. kernel panic not syncing attempted to kill init exitcode=0x00000009 hatası genelde geçidi bir hata diyenler çoğunlukta. anlık oluşan bir hatadan dolayı abilirmişsin. Bilgisayarı kapatıp tekrar açmayı denedin mi?

    Yine Kernel güncellemesinden dolayı kernel panic not syncing attempted to kill init exitcode=0x00000009 hatası alanlarda mevcut.  SSD arızalı olduğu için kernel panic not syncing attempted to kill init exitcode=0x00000009 hatası aldım diyenlerde var. Durum biraz karışık görünüyor.

    alattin alattin (16999)